+38 066 572 77 71 +38 098 350 80 63

Наші роботи

Нижче ви можете ознайомитись з частиною наших робіт у цьому напрямку.

Ціна від 999 грн. м. кв.

Типи грат

Прямі решітки

Такі грати надійні та вельми естетичні. Вони здатні ушляхетнити екстер’єр будь-якої будівлі. Монтуються на об’єктах, які потребують підвищеного рівня захисту.

Ковані решітки

Дизайн кованих ґрат різноманітний, їх можна стилізувати під будь-яку епоху, надавши неповторного вигляду фасаду вашого будинку, магазину або офісу.

Розпашні решітки

Ці профільні решітки доречно встановити на дачі або заміському будинку, в офісі та магазині. Вони прості в експлуатації та не вимагають постійного обслуговування.

Безпека будинку, квартири, банку чи офісу багато в чому залежить від конструкції та якості встановлених ґрат. Решітки необхідні для вікон у банках та офісах, у збройових кімнатах та магазинах. Віконні та балконні решітки зазвичай стоять на перших-других поверхах будівель та останньому поверсі.

Існує кілька типів і видів ґрат, а також різні способи їх виробництва та встановлення. Саме із цих складових формується ціна виробу.

Прямі решітки

Прямі решітки виготовляються із металевих прутів або залізних смуг. Виготовлення та дизайн прямих ґрат зазвичай максимально простий і функціональний. Так само залізні решітки можуть виготовлятися за індивідуальними ескізами зі складною геометрією, при цьому прути або залізні смуги гнуться холодним або гарячим способом та закріплюються зварюванням або декоративними скобами.

Прямі металеві решітки вважаються найнадійнішими, вони відносно швидко виготовляються, легко монтуються у віконних отворах та мають невисоку вартість

Ковані решітки

Дизайн кованих решіток - ажурні, легкі і в той же час дуже міцні захисні конструкції, які не тільки прикрашають, але і захищають будинок або офіс.

Ковані грати виготовляють холодним або гарячим ручним куванням із загартованого, стійкого до корозії металу, після чого для з'єднання елементів решітки застосовується зварювання або декоративні скоби. Якщо ковані решітки встановлюються як в'їзна брама або на фасадах вікон будівель, то в дизайні використовують ковані квіти, листя, емблеми або ініціали власників.

Види ґрат

Глухі решітки найбільш надійні, оскільки мають жорсткий каркас, закріплюються у вікно або отворах болтами або залізними прутами.

Розпашні решітки - це конструкція з однією або двома залізними ажурними стулками, які навішені на жорстку раму у віконному отворі і закриваються за допомогою замка.

Розсувні решітки за своєю конструкцією схожі на розстібні, але стулки розсувних решіток відкриваються, зміщуючись убік.

Типи решіток та види кріплень

Існує кілька видів кріплення грат.

Перше – це стаціонарне кріплення, при якому ґрати монтуються наглухо.

Також є знімне кріплення, при якому решітки кріпляться до стіни віконного або дверного отвору.

Ґрати можна встановити врівень з фасадом будівлі, на зовнішні укоси, існують усередині віконні та розсувні види кріплення, при яких установка виконується або всередину вікна, або зміщується у бік металевими напрямними.

Також потрібно зауважити, що фарбування грат проводиться методом напилення порошковими фарбами з подальшою полімеризацією або емалями на загрунтований попередньо метал

Професійна консультація фахівця допоможе вам вибрати та купити віконну решітку.

Дізнатись вартість виготовлення металевих решіток, ціну на готові віконні грати, замовити розрахунок вартості установки ви можете у менеджерів компанії в місті Києві.

Замов прямо зараз і
Отримай професійну консультацію!