+38 066 572 77 71 +38 098 350 80 63

Ціна за виготовлення навісів

Умови роботи

Виїзд майстра на об'єкт, замір

Підписання договору

Передплата 50% від вартості замовлення

Візуалізація, креслення

12 днів виготовлення конструкції

Встановлення 1-2 дні

Остаточний розрахунок

 • Гарантія на конструкцію 36 місяців. Сервісне обслуговування 10 років.
  На комплексне виготовлення виробів діє знижка 5-10%.

Заявка на прорахунок
  Навіс у першу чергу - це укриття від атмосферних опадів та сонця. Але при використанні навісів кожен власник віддає перевагу різним архітектурним і дизайнерським рішенням, розміщує навіси в зонах відпочинку приватного будинку або дачі або навпаки - як укриття для автомобілів.

  Козирок над ганком (входом)

  Такий навіс дуже поширений, його застосування – захист на ганку будинку від дощу та снігу. Один із варіантів такого навісу - це козирок над терасою або перед входом до будівлі, де він кріпиться до стіни будинку. Під ним можна розташувати зону відпочинку з меблями. У такому разі навіс-козирок буде частиною будинку або дачі і означає важливо використовувати матеріали, з яких він буде зроблений для загального стильового рішення.

  Прибудова

  Ширше застосування отримав навіс-прибудова у дворі. Такий навіс можна зробити так, щоб він закривав весь двір приватного будинку, або навпаки лише під'їзний майданчик двору.

  Прибудовані навіси мають великі розміри, тому що однією стороною навіс кріпитися до будинку, а друга частина та периметр навісу встановлюються на металеві або бетонні опори поряд з будинком.

  Навіс над басейном

  Це «оранжерейного» типу відкрита конструкція. Такий навіс має прозорий дах і залізні перекриття, у них є розсувні секції для провітрювання та захисту від вітру та дощу.

  Альтанка

  Найпоширеніший тип. Форма альтанок – навісів абсолютно різна – від кола до багатокутника.

  Навіси-альтанки в основному використовують як дачні зони відпочинку і роблять їх відкритого типу з можливістю монтажу бічних секцій з полікарбонату при поганій погоді.

  Навіс над ігровим дитячим майданчиком

  Такі навіси часто встановлюють сім'ї із дітьми. Вони захищають від негоди та атмосферного впливу (дощ, сонце, сніг) саму ігрову зону та розташовані на ній пісочницю чи гойдалку. Так само такі навіси дозволяють навіть у дощ проводити час із дитиною на свіжому повітрі.

  Навіс для авто

  Щоб захистити свій автомобіль, вуличні навіси будують на під'їзних доріжках або в місцях паркування автотранспорту. Завдання такого навісу - захистити від дощу та снігу машину та його власника. Також автонавіси використовують на дачах або за відсутності необхідності будувати капітальний гараж для машин.

  Матеріали для каркасу навісу

  Навіси дуже прості у своїй конструкції – це опори, каркас навісу та покриття даху.

  Опори та каркас навісу необхідно вибирати так, щоб вони відповідали загальному стилю у приватному будинку чи заміській ділянці.

  Опори можна зробити як із дерева чи бетону, так і з металевих труб.

  Каркас навісу краще зробити з металу, наприклад металеві ковані каркаси альтанки, крім міцної конструкції, буде використовуватися як одні з елементів декору.

  Матеріали покрівлі навісу

  Покрівля з профнастилу та полікарбонату вважається оптимальним матеріалом. Це дешеві, міцні, прозорі та прості у використанні матеріали та головне – вони чудово поєднуються з будь-якими видами каркасів чи опор.

  Покрівля з металопрофілю якісний і міцний матеріал, який довго служитиме при необхідному догляді, регулярному фарбуванні або обробці антикорозійними складами.

  Покрівля з дерева затребувана тому що вона легка та екологічна. Перевага цієї покрівлі – це можливість використовувати різьблення чи іншу художню обробку. Недоліки такої покрівлі – регулярна обробка антибактерицидними засобами та реактивами від жуків та гниття.

  Дізнатись яка ціна на виготовлення та монтаж навісів для вашого будинку, уточнити ціни на комплектуючі деталі, замовити та купити готові вироби ви можете у менеджерів компанії у місті Київ.

  Замов прямо зараз і
  Отримай професійну консультацію!