+38 066 572 77 71 +38 098 350 80 63

Наші роботи та вартість

Нижче ви можете ознайомитися з частиною наших робіт з виготовлення та встановлення огорож.

Паркани та металеві огорожі основні та важливі частини будь-якого будинку чи дачі. Вони захищають ділянку від чужих очей або навпаки – легкі огорожі служать терасами та основою для кучерявих зелених насаджень. Декоративні частини парканів наголошую на індивідуальності власників.

Залізний кований паркан здатний прослужити десятки років при правильній обробці та встановленні. Ціна на металеві паркани зазвичай демократична, так, наприклад, бетонний паркан буде коштувати на порядок дорожче.

Ще один із факторів залізних огорож – їхня пожежобезпека та висока практичність при забрудненнях.

Ковані металеві паркани та залізна огорожа з профнастилу або прутів-штакетин забарвлюються в різні кольори або поліруються, не бояться вогкості та атмосферних опадів.

Металеві огорожі не потребують особливого догляду. Лише раз на рік їх необхідно покривати антикорозійними розчинами, за потреби очищати від іржі, якщо вона з'явилася.

Якщо виробництво залізних огорож вимагає спеціальних навичок, то при самостійному монтажі готових секцій залізної огорожі на готовому фундаменті або терасах досить легко впоратися з роботою навіть ненавчена людина.

Які бувають види залізних огорож на замовлення?

Забори з металевого прутка

Найчастіше їх вибирають через невисоку вартість і тому що зовні вони виглядають привабливіше ніж просто зварні забірні конструкції у вигляді грат або сітки-рабиці.

Конструкція таких огорож секційна, часто покривається полімерними фарбами будь-якого кольору. Стійки огорожі виконуються у вигляді профілів, металевих чи бетонних труб.

Забори з профнастилу

Одні з найпопулярніших огорож на дачах або заміських будинках. Вони відносно недорога вартість, красивий і презентабельний зовнішній вигляд. Профільований металевий лист завжди оцинкований і пофарбований, що дозволяє такому паркану не боятися корозії, прямих сонячних променів та атмосферних опадів.

Встановлюється це металеве огородження дуже легко, під нього не потрібно заливати фундамент

Також паркани з профлиста захищають територію будинку або дачу від шуму, пилу та сторонніх очей.

Забори з металевого штакетника

Нещодавно з'явився ще один тип залізних огорож – паркани з металевого звареного штакетника. Цей тип огорожі максимально простий і зовні схожий на дерев'яний паркан, особливо при фарбуванні.

Але при цьому залізний секційний штакетник зберігає всі властивості металу – довговічність та надійність.

Крім прямого використання як огорожі, ним ще прикрашають клумби, тераси, доріжки в приватному будинку або на дачі.

Кований паркан

Ковані огорожі та паркани служать дуже довго, вимагають мінімум догляду та обробки. Одна з основних їх переваг – зовнішній вигляд, статусність, ефектний дизайн кування та безпека. Зламати такий паркан практично неможливо.

При монтажі секцій кованого паркану необхідні міцні стовпи та фундамент з каменю чи цегли.

Металеві ковані паркани дозволяють відчути відчуття безпеки та неприступності житла.

Різні залізні огорожі

Цей вид виробів чимось нагадує ковані огорожі, але конструктивно виготовляється шляхом різання листів заліза з подальшою антикорозійною обробкою.

Декоративне різання огорож – один із сучасних способів дизайну присадибних ділянок.

Різьблені паркани можуть бути як з наскрізною різкою, що робить їх схожими на кування, так і глухими. У глухих конструкціях різьбленого паркану з тильного боку накладається додатковий лист металу, полікарбонату або профнастилу.

Візуально ковані та різьблені металеві паркани виглядають унікально.

Дізнатися яка ціна на виготовлення та монтаж металевих та кованих парканів для вашого будинку, замовити та купити готові секції огорожі ви можете у менеджерів компанії у місті Київ.

Замов прямо зараз і
Отримай професійну консультацію!