+38 066 572 77 71 +38 098 350 80 63

Наші роботи

Нижче ви можете ознайомитись з частиною наших робіт у цьому напрямку.

Ціна від 2999 грн. за м. кв.

Практично кожен власник приватного будинку чи дачі має собаку, а часом і не одну.

Великі сторожові собаки зазвичай утримуються на вулиці, а маленькі декоративні у будинку чи квартирах.

Для того, щоб ваш улюбленець відчував себе комфортно, йому необхідний великий вольєр. Наприклад, під час будівельних робіт на ділянці або коли у вас гості собаку необхідно ізолювати. У такому разі вуличний вольєр для великого собаки має бути досить просторим і водночас захищати від дощу, снігу чи сонця.

Для маленьких кімнатних собак також необхідний вольєр, але вже іншого типу – для перенесення чи перевезення, а також для цуценят, які утримуються у приміщенні.

Конструкції собачих вольєрів

Конструкція вольєрів може бути різною і залежить від породи, розмірів собаки, від матеріалів, з яких вольєр виготовлений.

В основному вольєри ділять на тимчасові, закриті та капітальні.

А ось дизайн та конфігурація вольєра, його розміри можуть бути абсолютно різними, але і тут є правила, яких слід дотримуватись.

При замовленні на монтаж вольєра обов'язково пам'ятайте, що його розташування залежить від місця у дворі, вольєр повинен бути зручним та екологічним. У ньому повинні бути заходи безпеки для тварин, тобто відсутність деталей, що стирчать, про які собака може поранитися.

Самостійне виготовлення вольєрів може виявитися легкою справою, але насправді це не так, тому що ви будуєте другий будинок для собаки і необхідно врахувати всі тонкощі утримання, щоб собака не відчувала себе в неволі або не захворіла.

Тимчасові собачі вольєри

Це відкрита конструкція, яка є металевою огорожею, всередині якої розташовується собача будка.

Тимчасові вольєри не мають глухих стін та даху і призначені саме для тимчасового утримання тварини.

Закриті собачі вольєри

Це зазвичай закрита із двох або трьох сторін суцільними стінами стаціонарна конструкція. Слід зазначити, що бічні стіни мають утеплюватись.

Відкриті стіни вольєру зазвичай являють собою металеві ґрати, щоб собака мав можливість спостерігати за тим, що відбувається на території.

Стаціонарні собачі вольєри

Капітальна конструкція з фундаментом, утепленою підлогою та однією відкритою або закритою напівпрозорим полікарбонатом стіною в холодну пору.

Стаціонарні вольєри обов'язково обладнуються настилом для собаки та дахом із профнастилу від дощу та снігу.

При цьому місце відпочинку собаки огороджується окремо всередині вольєру.

Вольєри для маленьких собак або цуценят

Як правило це металеві збірні конструкції з невеликою вагою та розмірами. Вони можуть мати підлогу та дах-решітку, а можуть бути виконані у вигляді манежу.

У них завжди має бути вода для собаки та підстилка.

Переносні вольєри

Вони конструктивно схожі з вольєрами для маленьких собак, але на відміну від них мають габарити ще менше, хвіртку для собаки, часто нерозбірні, з жорсткою конструкцією та ручкою для перенесення. Переносний собачий вольєр необхідна річ при подорожах із собакою.

Важливо пам'ятати, що будь-який вольєр – вуличний, домашній не для того, щоб карати собаку. Ваш собака повинен знати, що це його другий будинок і там він буде в безпеці.

Професійна консультація фахівця допоможе вам вибрати та купити готовий вольєр.

Дізнатися яка актуальна ціна виготовлення та монтажу вольєру ви можете у менеджерів компанії у місті Київ.

Замов прямо зараз і
Отримай професійну консультацію!