+38 066 572 77 71 +38 098 350 80 63

Наші роботи

Нижче ви можете ознайомитись з частиною наших робіт у цьому напрямку.

Ціна від 2999 грн. за м. кв.

Universtal – торгово-виробнича компанія, яка спеціалізується на виготовленні металевих конструкцій та виробів.

У нас Ви також можете замовити металеві побутовки, вагончики, модульні будинки з профлиста або сендвіч-панелей.

Universtal виготовить для Вас:

  • побутові дачі;
  • побутівки будівельні;
  • вагончики мобільні;
  • модульні металеві будинки (транспортовані, мобільні, блок-модулі);
  • гаражі, мийки;
  • кіоски, павільйони, МАФи;
  • блокпости, сторожки, пункти охорони тощо

Побутівки дачні та будівельні

Побутівка – компактна будівля універсального призначення. Їх встановлюють на будівельних об'єктах, дачах, заміських ділянках для тимчасового проживання або технічного використання.

Будівельні побутівки призначені для перебування в ній будівельної бригади. Тому будівля має бути міцною, адаптованою під часті транспортування. Крім того, у ньому мають зберігатися комфортні умови для працівників. Universtal виробляє побутовки для будівельників з металу, обшитого профнастилом.

За погодженням із замовником будівля може утеплюватись додатково, встановлюються віконні склопакети, двері. Теплі будівельні побутовки найкраще підходять для осінньо-зимового періоду.

Давальні побутовки найчастіше використовуються для тимчасового, сезонного проживання людей. При їхньому виробництві ми враховуємо побажання Замовника до розміру, матеріалу. Такі будинки завжди робляться більш комфортними, теплими, захищеними.

Крім виробництва, Universtal надає послуги транспортування та монтажу побутівок.

Металеві модульні будівлі

Такі конструкції найчастіше мають промислове чи технічне призначення. Тому ми використовуємо матеріал високої якості з огляду на умови подальшої експлуатації.

Модулі часто відводяться під топкові та котельні, індивідуальні електрощитові, для зберігання інвентарю, обладнання.

Більш того, успішно практикується також монтаж швидкомонтованих модульних будинків та офісних приміщень. Їх величезним плюсом є економічна вигода - це набагато дешевше за капітальне будівництво. У таких будинках можна не лише організувати, наприклад, магазин, а й комфортне житло для групи працівників. Ми маємо досвід монтажу модульних будинків у рибальських, вахтових селищах, на турбазах, великих будівельних об'єктах.

Виробництво кіосків та МАФів

МАФ - мала архітектурна форма, яка найчастіше використовується в організацію торгових точок, невеликих майстерень, пунктів обслуговування клієнтів тощо. Ми займаємось виготовленням МАФів під ключ – від підготовки всіх конструктивних елементів до монтажу такої споруди.

Кисок - той самий МАФ, лише з площею від 5 кв.м. до 20 кв. При їх створенні ми передбачаємо все згідно з вимогами проекту: вітрини, вікна, вхід тощо. Ви можете вибрати потрібне зовнішнє декоративне оформлення.

Також у нас Ви можете замовити павільйон - модульну споруду, де вже є вхідна група, якесь зонування. Це може бути як торгові, і промислові, складські павільйони.

Universtal має багаторічний досвід виробництва металевих конструкцій та споруд. Єдиний підхід до всіх проектів, які ми використовуємо – виключно професійний. Будучи нашим Клієнтом, Ви можете бути впевнені, що всі роботи будуть виконані якісно та вчасно.

Обговорити деталі замовлення Ви можете зараз, зв'язавшись з нашими фахівцями.

Замов прямо зараз і
Отримай професійну консультацію!