+38 066 572 77 71 +38 098 350 80 63

Наші роботи

Нижче ви можете ознайомитись з частиною наших робіт у цьому напрямку.

Ціна від 20 грн. за м.п.

Професійна ґрунтовка металу

Для захисту металевих виробів, цілісних конструкцій та їх елементів від кородування необхідно виконати ґрунтовку поверхні. Це гарантовано продовжує термін служби матеріалу, запобігаючи його передчасному старінню, зносу та руйнуванню. Для чорних та кольорових металів передбачені свої типи ґрунтовки, технології їх нанесення та підготовки полотна до покриття. Для того щоб все було виконано правильно, ми рекомендуємо завжди звертатися до професіоналів.

Компанія Universtal спеціалізується на виробництві, ґрунтуванні, фарбуванні виробів та конструкцій з металу в Києві. Ми здійснюємо повний комплекс робіт - від підготовки поверхні до нанесення ґрунту та лакофарбового шару. При цьому суворо дотримуються всіх вимог, витримуються часові інтервали між ґрунтовкою та фарбуванням металу.

Фахівцями Universtal виконується:

 • грунтування металу для різних цілей: під фарбування, усунення іржі, антикорозійного захисту;
 • грунтування куточків та швелерів;
 • грунтування готових металоконструкцій;
 • грунтування металопрокату перед подальшим виготовленням виробів;
 • грунтування оцинкованого металу;
 • підготовка металевих поверхонь до нанесення ґрунтовки.

Як відбувається ґрунтування металу

Процес відбувається у кілька етапів. Це дуже трудомістка, складна робота, оскільки потребує не тільки наявності необхідного інструменту та матеріалів, а й достатнього досвіду, знань та кваліфікації. Компанія Universtal має сучасну матеріально-технічну базу, використовує тільки якісні покриття, а також надає послуги на високому професійному рівні.

Етапи нанесення ґрунтовки:

 • підготовка поверхні. Включає: зачищення, знежирення, миття, вирівнювання полотна. Це необхідно для рівномірного розподілу ґрунтовки по всій площі, а також забезпечення подальшої якісної адгезії лакофарбових матеріалів;
 • нанесення ґрунтувального матеріалу. До кожного металу потрібен індивідуальний підхід, як би це не звучало тривіально. Оскільки ми працюємо з виробами, прокатом, конструкціями як первинними, так і раніше експлуатованими, ґрунтувати поверхню не завжди вдається в один тонкий шар. Ділянки, пошкоджені іржею, що схудли, обробляються додатково до отримання необхідного результату.

Навіщо потрібна ґрунтовка металу?

Основне завдання ґрунтовки – захист матеріалу від корозії. Її можна використовувати не лише перед фарбуванням металу, а й як самостійний антикорозійний протектор. Крім того, при покритті поверхня набуває більш привабливого, з естетичного погляду, вигляду.

Ґрунтовка необхідна для:

 • надійного захисту металу від зовнішніх факторів: вологи, агресивних речовин, термоперепадів, вітру тощо;
 • підвищення запасу міцності матеріалу. Покритий ґрунтовкою метал тривалий час зберігає цілісність структури і, отже, служить набагато довше, ніж необроблений;
 • запобігання появі цвілі (грибків), іржі.

У роботі ми використовуємо лише професійні продукти, призначені для реального якісного захисту металів. Наприклад, ґрунтовка по металу ГФ 021, яка відноситься до алкідних покриттів, відмінно лягає тонким шаром, швидко вбирається в поверхню, забезпечує високу адгезію при подальшому фарбуванні.

Чому краще замовити грунтовку металу в Universtal?

Ми є спеціалізованою компанією, в якій Ви можете отримати весь комплекс послуг “під ключ”:

 • замовити ґрунтований метал або виготовлення конструкції згідно проекту;
 • скористатися послугами наших монтажних інженерів. Все буде виконано у строк, з дотриманням правил безпеки, вимог проектної документації та норм;
 • замовити ґрунтовку Вашого матеріалу або конструкції;
 • замовити фарбування ґрунтованого металу будь-якої складності.

Будучи нашим Клієнтом, Ви можете бути впевнені як виконані роботи, кваліфікація наших співробітників та адекватність цін.
Для того, щоб уточнити деталі або оформити заявку на фарбування металу, зв'яжіться з нашими фахівцями прямо зараз.

Замов прямо зараз і
Отримай професійну консультацію!