+38 066 572 77 71 +38 098 350 80 63

Ціна за виготовлення воріт

Умови роботи

Виїзд майстра на об'єкт, замір

Підписання договору

Передплата 50% від вартості замовлення

Візуалізація, креслення

12 днів виготовлення конструкції

Встановлення 1-2 дні

Остаточний розрахунок

 • Індивідуальний підбір Автоматики з нашим фахівцем!
 • Гарантія на конструкцію 36 місяців. Сервісне обслуговування 10 років.
 • На комплексне виготовлення виробів діє знижка 5-10%.

Заявка на прорахунок
  Типи воріт

  Відкатні

  Їх можна встановити безпосередньо на в’їзді на ділянку або прикрасити кованим елементом гараж. Однак для зручності їх експлуатації знадобиться наявність місця, достатнього для руху стулок.

  Складчасті

  В даному випадку секції воріт, а їх може бути від трьох і більше, виготовляються із металевих листів, на яких закріплюються деталі, виконані методом художнього кування.

  Розпашні

  Розпашні ворота по праву вважаються уособленням класики, адже вони – втілення багатовікових традицій. Зазвичай створюються двостулкові моделі, але також ми можемо запропонувати інші рішення.

  В'їзна брама на територію приватного домоволодіння, промислових майданчиків завжди була візитною карткою власника. Вони-перше на чому зупиняється погляд.

  Ворота користуються найбільшою привабливістю, завжди говорячи про смаки власника. Такі ворота практичні, довговічні, міцні та підкреслюють індивідуальність.

  Кування воріт може бути наскрізним, декоративним з різними індивідуальними елементами – наприклад, малий герб України або ініціали власника, логотипи та товарні знаки на воротах у виробничі майданчики.

  Також для звукоізоляції та безпеки металеві ворота можуть бути зашиті з тильного боку залізним листом, плоским профнастилом, пластиком або листами нержавіючого металу. У цьому випадку обшивка воріт підкреслює кування дизайн, ексклюзивність виконання, може бути пофарбована в контрколір для більшого контрасту та естетичності воріт.

  Які бувають основні інженерні типи металевих воріт у приватний будинок чи територію підприємства.

  Откатні ворота

  Ворота відкотів економлять простір і не займають площу ділянки. Їх монтують уздовж огородження ділянки на фундаменті, в якому кріпиться напрямна металева рейка для роликових опор воріт, якими вони зсуваються в бік. Переваги такої конструкції – простота та надійність. Висока надійність конструкції дозволяє витримувати значні навантаження, наприклад сильні пориви вітру або спроби злому. При встановленій автоматиці ворота забезпечують швидке відкриття-закриття, широкий проїзд для автомобілів у двір заміського дому чи дачу. Виготовлення та встановлення блокаторів на відкатній рейці забезпечить безпеку закритої воротами території.

  У ворота відкатні при необхідності вписують вхідні хвіртки з елементами кування, які при правильно підібраному дизайні і конструкції складають одне ціле із загальним виглядом воріт.

  Складчасті ворота

  Цей тип воріт конструктивно схожий з розпашними воротами, але головна відмінність у тому, що секцій воріт, що складаються, кілька. При відкритті такі ворота складаються як гармошка в одній площині або дві сторони. Конструктивно такі типи воріт можуть кріпитися до опорних стовпів або за великої площі відкриття – пересуватися рейкою на опорних роликах.

  Ворота мають оригінальний вигляд, раціонально використовують простір.

  На складчасті ворота також можна монтувати автоматичні приводи відкриття, які оснащуються блокаторами для безпеки та захисту від проникнень.

  Розпашні ворота

  Класичне виконання, легкість монтажу, адекватна вартість виготовлення, можливість раціонально використовувати простір огорожі та отвору воріт, встановлення вхідних хвірток з одним дизайном з воротами та огорожею робить в Україні цей тип воріт одним із найбільш затребуваних.

  Монтаж воріт виконується на бетонні або на металеві стовпи, які використовуються як несучі стійки. Для надання максимальної жорсткості отвору воріт можливий монтаж поперечних стійок, що несуть.

  Розпашні ворота звичні, прості в експлуатації, на них з легкістю монтується автоматика відкриття та закриття, замки та блокатори.

  Сучасні ворота – це найкраще рішення для забезпечення безпеки входу у двір будинку чи дачі, виробничого майданчика від проникнень. Металеві ворота підкреслять вашу індивідуальність та індивідуальність вашої ділянки.

  Дізнатись вартість виготовлення воріт, яка актуальна ціна та можливість купити вже готові вироби, а також замовити розрахунок вартості монтажу воріт або встановлення автоматики відкриття закриття воріт ви можете у менеджерів компанії в місті Київ.

  Замов прямо зараз і
  Отримай професійну консультацію!