+38 066 572 77 71 +38 098 350 80 63

Наші роботи

Нижче ви можете ознайомитись з частиною наших робіт у цьому напрямку.

Ціна від 799 грн. м.п.

Типи сходових огорож

Спіралеподібні

Виготовляються для гвинтових сходів, які зручно використовувати у обмеженому просторі.

Прямі

Це прості поручні, призначені для комплектації лінійних маршових сходів без вигинів.

Поворотні

Дані перила виготовляють для сходових конструкцій поворотних або маршових, вони повторюють вигини сходів.

Поруччя та огорожі для сходів це насамперед безпека. Зазвичай під час виготовлення перил використовують метал, скло чи виготовляють із дерева. І щоб перила виглядали гармонійно в загальному стилі з дизайном приміщення - їх виконують в загальному стилі і вписують в існуючий інтер'єр.
Виготовлення сходів та перил для сходів необхідно продумувати ще на етапі будівництва.
Наприклад, площа монтажу сходів і перила до неї, кут підйому, приміщення, кількість вигинів, висота поручнів і їх конструкція.

Що таке сходові поручні та чи потрібна їх установка?

Поруччя - основний елемент будь-якої сходової конструкції. Правильно підібрані перила надають сходам індивідуального, оригінального вигляду і роблять сходи більш стійкими і міцними.
Сходові огорожі можуть бути елементами декору приміщення, бути прикрашеними різьбленням, кованими вставками, виготовлені з нержавіючої сталі або пофарбовані в будь-якому кольорі.
Поруччя можна вмонтувати в стіну, в сходи або використовувати пристінний поручень - тут все залежить від фантазії замовника і дизайнера.
Так само комбіноване оформлення сходових огорож балясинами та поручнями допоможе надати приміщенню унікального вигляду.

В основному для виготовлення перили застосовується метал. Це може бути алюмінієві конструкції або кована сталь. Ковані огорожі найчастіше замовляють за індивідуальним дизайном, у такому випадку найчастіше використовують комбінацію кованого металу та дерев'яних елементів перил.
Металеві перила не вимагають постійного догляду та обслуговування на відміну від дерев'яних або скляних перил, а сталеві або залізні пофарбовані перила стійкі до появи іржі або пошкоджень і можуть служити до 100 років за відповідного догляду.
Які існують типи сходових поручнів та огорож

Спіралеподібні сходові огорожі

Спіралеподібна форма поручнів на відміну від прямих огорож економить простір сходової конструкції і має витягнуту по вертикалі вгору форму. Зважаючи на особливу форму спіральних сходових маршів обов'язковою умовою є наявність сходових огорож з боків сходів та огорожу-балюстрада з металу у верхній частині сходів.
Спіральні огородження можуть мати вигляд відрізка прямої або витягнутої спіралі, як наприклад у гвинтових сходах, або виконані у складній криволінійній формі з декількома згинами.

Прямі сходові огорожі

Прямі сходові огорожі є класичними, найзручнішими та безпечнішими. Відсутність закруглених ділянок розширює конструктивні можливості таких поручнів, їх можна виготовляти у готовому вигляді та монтувати безпосередньо на сходи. Але необхідно враховувати, що прямі поручні мають меншу жорсткість, ніж поворотні або гвинтові і при монтажі необхідно передбачити додаткові кріплення. Наприклад, якщо сходи мають кілька маршів, то поручні з'єднують між собою металевий поперечний поручень.

Поворотні сходові огорожі

Поруччя для поворотних драбин конструктивно схожі на гвинтові або спіральні сходові огорожі, але відрізняються тим, що в основному виготовляються для сходів з кутом 90 або 180 градусів.
Наприклад, використання поворотних поручнів у конструкціях забіжних сходів дозволяє створити неповторний дизайн приміщення і створити на невеликому просторі конструкції та поручні з плавно або різко змінними підйомами або спусками в абсолютно протилежні сторони.

Дізнатись вартість виготовлення перил та сходових огорож, яка ціна та можливість купити вже готові вироби, замовити розрахунок вартості установки ви можете у менеджерів компанії у місті Київ.

Замов прямо зараз і
Отримай професійну консультацію!