+38 066 572 77 71 +38 098 350 80 63

Наші роботи

Нижче ви можете ознайомитись з частиною наших робіт у цьому напрямку.

Ціна від 999 грн. м. кв.

Типи кованих козирків

Плоскі

Козирки цього типу розташовуються горизонтально основи будівлі над входом до будинку.

Арочні

Подібні козирки мають вигляд арки, що застосовуються у поєднанні з листами полікарбонату.

Кутові

Виробляються з різним кутом нахилу в залежності від проекту та дизайнерського рішення

Металевий козирок над ганком у будинок – невід'ємна архітектурна частина будівлі. Козирок або навіс при вході в будинок необхідний для створення комфорту і повинен мати підвищену надійність - захищати від дощу, снігу, витримувати вагу атмосферних опадів або зелених насаджень, які можуть обвивати конструкцію.

Правильно спроектований та виготовлений навіс на ганок також захищає не тільки вхід, а й самі вхідні двері.

Виготовлення козирків та навісів можливе у різних типах конструкцій та варіантів матеріалу.

Типи конструкції козирків та навісів

Плоский навіс - найчастіше використовується у дачних будинках чи фасадах над входом. Конструктивно він простий – закріплена під певним кутом горизонтальна площина з оформленням декоративних елементів над вхідними дверима.

Купольний навіс завжди відрізняється оригінальним дизайном. Перевага купольного типу полягає в тому, що поверхня купольного козирка займає меншу площу, ніж інші типи, але закриває таку саму. Це дозволяє заощадити матеріали виготовлення конструкції.

Аркова, напіваркова форма або так звані маркізи конструктивно вимагають ще менше матеріалів, зазвичай не обладнуються водостоками так як мають природне водовідведення і здатні витримати тиск великої кількості снігу.

Трисхилий і увігнутий форми козирка оригінальні і незвичайні, чудово поєднуються з багатосхилим дахом будівлі, мають підвищену міцність і зносостійкість.

Види конструкцій козирків та навісів

Кований металевий козирок та навіси поєднуються практично з будь-якими типами будівель та мають найбільшу зносостійкість та практичність. Ковані козирки встановлюються над входами до будинків, балконів, терас. Також кованими навісами захищають вуличні парковки авто та місця відпочинку. Конструкція залізних кованих навісів зазвичай виконана з металевих квадратних або круглих прутів, з'єднаних холодним або гарячим куванням.

Козирки із нержавіючої сталі завжди вважалися бюджетним варіантом. Але слід враховувати, що хоч такі козирки та навіси відрізняються довговічністю – їм необхідна регулярна антикорозійна обробка в місцях кріплень конструктивних елементів, а також вони мають велику вагу і громіздкість кріплень.

Покриття козирків та навісів

Покриття козирків може бути із сотового полікарбонату, монолітного полікарбонату, черепицею або будь-яких інших покрівельних матеріалів.

Полікарбонат, покритий з обох боків полімерними захисними матеріалами, вважається кращою альтернативою металу.

Він має чудові антикорозійні властивості, стійкість до атмосферних опадів. Також полікарбонат може підкреслювати особливості дизайну будівлі або вхідних дверей, тому що випускається в різних кольорах або з імітацією дерева, черепиці та інших декоративних структур.

Дерев'яні покриття козирків підходять до будинків із натуральної деревини. Вони легкі в обробці та екологічні. Але варто пам'ятати, що дерев'яні покриття козирків та навісів вимагають постійну антикорозійну та антибактеріальну обробку та піддаються розсиханню та викривленню.

Метало і бітумна черепиця вважається вдалим дизайнерським рішенням, оскільки вона легка, має прекрасні звукоізолюючі властивості, довговічна в експлуатації і не вимагає особливого догляду.

Типи монтажу підвісних козирків та навісів

Підвісний козирок фіксується на підвісах, які розташовані вище самого виробу. Такий тип кріплення підходить легким, ажурним кованим козиркам.

Навісні козирки монтуються на опорах безпосередньо до стіни будівлі. При такому рішенні необхідно точно розраховувати вагу козирка та враховувати можливу вагу атмосферних опадів.

Опорні козирки або навіси монтуються на опорах-стовпах, що впираються в фундамент, ганок або стіну будівлі. Цей тип монтажу підходить для важких, великих за площею конструкцій.

Дізнатися яка ціна на виготовлення та монтаж вхідних козирків та навісів для вашого будинку, замовити та купити ви можете у менеджерів компанії у місті Київ.

Замов прямо зараз і
Отримай професійну консультацію!