+38 066 572 77 71 +38 098 350 80 63

Наші роботи

Нижче ви можете ознайомитись з частиною наших робіт у цьому напрямку.

Ціна від 1999 грн. м. кв.

Металеві двері – це безпека вашого будинку, дачі чи квартири. Будь-який власник хоче, щоб його вхідні двері виглядали стильно та добротно. Для цього зварені металеві двері обшивають декоративними накладками під шкіру чи дерево, полірують та фарбують. Так само в двері або додатковими дверима іноді встановлюються ковані ґрати. Але єдино правильне рішення, яке додасть металевих дверей статусності і прекрасного зовнішнього вигляду — це вставки скляних елементів і декоративне кування. Ковані елементи можуть встановлюватись як на суцільні металеві двері, так і на двері з великою площею скління.

Які є особливості та зміни такого рішення?

Конфігурації

Встановлює ковані елементи на суцільне дверне полотно. Їх або приварюють чи кріплять на болти.

У металевих дверях за наявності скляних вставок, які також можуть кріпитися на залізній основі, монтують захист з елементами декору, зовнішні або внутрішні ковані решітки.

Надійність дверей в обох випадках залишається незмінною – двері, як і раніше, зберігають свої функції.

Навіть за візуальної ажурності конструкцій металеве полотно дверей буде надійною перешкодою для зловмисників.

Декор кованих дверей

В силу своєї надійності та безпеки ковані металеві двері найпопулярніший продукт на ринку. Їх можна побачити як у заміських особняках та дачах, так і у міських квартирах. Часто до кованих дверей як елемент декору застосують різьблені металеві ручки, але нас цікавлять елементи кування. А вони можуть бути у вигляді кілець, геометричних фігур, рослинного орнаменту, куль та різних кручень, гратчасті вставки. Особливо ефектно та стильно ковані двері виглядають, якщо їх дизайн повторюється у стилі оформлення віконних решіток та в'їзних воріт. Продумане поєднання стилю та композиції зовнішньої обробки будівлі завжди говорить про естетичні якості власника.

Скляні вставки в ковані двері

Блоки скла надають кованих дверей легкість та відкритість. Вони можуть бути повністю прозорими, кольоровими, дзеркальними, виконані у вигляді віражу

Наприклад, триплекс - це міцне багатошарове скло, яке по фортеці не поступається металу. Його можна зробити матовим, глянцевим, затонувати.

Загартоване скло так само декорується аналогічно триплексу і нічим не поступається йому в стійкості до вандалів. Його виробляють шляхом двостороннього нагрівання та охолодження, що робить його міцним на розбиття та деформації.

Вітражне скло представлене широким вибором технологій виробництва. Класичні набірні вітражі із загартованого скла з фарбуванням у процесі виробництва, ф'юзинг або спікання вітража з оловом.

Але не слід забувати, що в такому випадку ковані елементи повинні підкреслювати красу вітража.

Чому ковані вхідні двері

Перша і безперечно основна перевага кованих дверей – це міцність та надійність. Краса кування, особливо у поєднанні зі скляними вставками, декоративними або вітражними елементами завжди говорить про смак власника.

Безмежні можливості для декорування кованих дверей так само безперечна перевага.

У плюс до вхідних дверей такого типу можна занести їхню довговічність та тривалі терміни експлуатації без додаткових витрат на антикорозійні обробки.

При правильному використанні ковані вхідні двері служать десятки років.

Правильне встановлення металевих дверей та догляд за ними

Особливих відмінностей у монтажі та встановленні кованих дверей немає. Але варто обов'язково врахувати, що такі двері досить важковагові і обов'язково необхідно або одночасно із замовленням, покупкою дверей або при їх заміні враховувати посилення дверної коробки.

Зазвичай дверну коробку у таких випадках посилюють металевим куточком по периметру дверного отвору.

Також необхідно правильно вибрати дверні петлі, вони повинні з легкістю витримувати вхідні двері.

Догляд полягає у своєчасній обробці та захисту металу від іржі. При використанні якісних ґрунтовок та фарб ця проблема відпадає на довгі роки.

Купити металеві ковані двері, декоративні решітки, розрахувати вартість виготовлення та встановлення ви можете у менеджерів компанії у місті Київ.

Замов прямо зараз і
Отримай професійну консультацію!