+38 066 572 77 71 +38 098 350 80 63

Умови роботи

→ Виїзд майстра на об’єкт виміру

→ Підписання договору 

→ Передплата 50 % від вартості замовлення 

→ Візуалізація, креслення

→ 12 днів виготовлення конструкції

→ Встановлення 1-2 дні

→ Остаточний розрахунок 

Виготовлення поручнів, які добре впишуться у ваш інтер’єр.

Гарантія на конструкцію 36 місяців. Сервісне обслуговування 10 років.

На комплексне виготовлення виробів діє знижка 5-10%.

Сходи відіграють велику роль у дизайні офісу та будинку. За допомогою сходів можна зонувати будинок, створювати різнорівневі приміщення в квартирі, надавати об'єм та простір усередині будинку. Наприклад, коли планується купівля чи продаж будинку - саме внутрішньобудинкові сходи найчастіше відіграють значну роль при формуванні ціни

Сходи бувають основні, аварійні та допоміжні, діляться на внутрішні та зовнішні, стаціонарні та трансформовані, гвинтові та прямі, підвісні та з тятивами.

Також існує велика різноманітність використовуваного матеріалу при виготовленні сходів.

Види сходів за формою

Прямі сходи - це найпростіша конструкція, яка буває однією або багато маршової.

Ламані сходи – це сходи з поворотом маршів і залежно від кількості маршів їх називають двома, трьома або багатомаршевими.

Розпашні міжповерхові сходи. Дизайн такої конструкції - це один марш з верхнього майданчика якого в протилежні сторони на другий поверх розходяться ще дві сходи.

Забіжні сходи. Це одномаршеві сходи з поворотом на сходовому майданчику на 90 чи 180 градусів.

Гвинтові сходи - це сходи з центральною стійкою, до яких кріпляться сходи і перила або сходи у вигляді спіралі з простором по центру. Такі сходи бувають одна, двох, трисекційна.

Види несучих конструкцій елементів сходів

Давайте розберемося в конструкціях сходів.

Конструкція «на тятивах» означає, що сходи кріпляться збоку від несучого профілю. Наприклад, це дві несучі балки сходів, між якими розташовані сходи.

Конструкція «на косуорах» – це коли сходи монтуються зверху несучого профілю сходів. Наприклад, є архітектурне рішення для дачі, де прямі металеві сходи виконували на одному косуорі (сходи кріпилися по центру однієї широкої несучої балки точно посередині)

Конструкція «на больцях» – це чудовий варіант для дизайну житлового будинку. Більці - це залізні кріплення, якими сходи фіксуються безпосередньо до стіни, з'єднуються з перилами, що несуть, підвішуються до стелі.

При дизайні приміщень їм віддають перевагу, якщо потрібно змонтувати красиві комбіновані сходи або, навпаки, візуально підвісити сходи в повітрі.

Гвинтові сходи, вони при дотриманні певних умов займають набагато менше місця, ніж, наприклад, прямі сходи, проте мають свої особливості. Наприклад, монтаж гвинтових сходів із металу категорично не рекомендований до будинку зі слабкою основою через велике навантаження.

Сходи для ганку

Вхід у будівлю при необхідності може обладнатися сходами зі ступенями. Якщо сходів більше трьох, то на сходах встановлюють поручні.

Є безліч проектів, де, наприклад, вхід у будівлю та ковані сходи становлять одну архітектурну композицію.

Сходи монтують навпроти або збоку від входу вздовж будівлі, головна умова, щоб конструкція сходів не заважала відкриттю вхідних дверей у приватному будинку.

Матеріали для виготовлення сходів

Виробництво матеріалу для сходів та його якість вражає. В першу чергу це залізо та сталь, литі та ковані металеві сходи з ажурними візерунками або навпаки з перфорацією чи дзеркальним поліруванням.

Це може бути дерево для класичного заміського будинку або скло та мультиплекс для багаторівневої квартири у стилі хай-тек.

Поширені комбіновані сходи, в яких поєднуються кілька інженерних рішень – косуори та більці, та декілька матеріалів для виконання – нержавіюча сталь, скло та бетон.

Дізнатись яка ціна на виготовлення та монтаж сходів для вашого будинку, уточнити ціни на комплектуючі деталі, замовити та купити готові вироби ви можете у менеджерів компанії у місті Київ.

Замов прямо зараз і
Отримай професійну консультацію!